Galerie zdjęć:

Układ komunikacyjny w strefie aktywności gospodarczej - lipiec 2013

zobacz wszystkie

VIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów

VIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów

Podajemy oficjalne wyniki 8. Międzynarodowych Sportowych Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów.


Zawody odbyły się w dniach 5 – 8 września na obiektach OSiR (hala sportowa, pływalnia, boiska  do siatkówki plażowej) oraz na strzelnicy LOK w Gorlicach. Organizatorami byli: Urząd Miejski w Gorlicach, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach, „Radość” Gorlice, LOK Gorlice oraz UKS Badmin Gorlice.

Poniżej znajdują się informacje na temat czołówek poszczególnych klasyfikacji. Natomiast TUTAJ znajdziemy kompletne wyniki.

Dart:
Kobiety: 1. Marta Puchajda (Miasto Gorlice), 2. Magdalena Ludwin (Miasto Gorlice), 3. Anna Lesiak (Starostwo Powiatowe Gorlice), 4. Urszula Mruk (Starostwo Powiatowe Gorlice), 5. Elena Volckowova (Miasto Bardejov), 6. Beata Modzelewska (Starostwo Powiatowe Nysa).
Mężczyźni: 1. Zbigniew Madziar, Warszawa Białołęka, 2. Cezary Jaks, Urząd Miasta i Gminy Skępe, 3. Adrian Sakowicz (Powiat Nysa), 4. Volodymyr Mandryk (Rada Miasta Kałusz), 5. Jakub Krzyszycha (Miasto Gorlice), 6. Paweł Paszyński (Miasto Gorlice).

Tenis stołowy:
Kobiety do 45 lat:
1. Anna Noworyta (Starostwo Powiatowe Chrzanów), 2. Magdalena Lelonek (Urząd Miar Kielce), 3. Danuta Chylicka (Urząd Gminy Czernikowo), 4. Patrycja Wachol (Warszawa Białołęka), 5. Halina Drąg (Gmina Uście Gorlickie), 6. Ewa Wojciechowska (Miasto Gorlice).
Kobiety +45: 1. Marta Puchajda (Miasto Gorlice), 2. Maria Gubała (Starostwo Powiatowe Gorlice), 3. Maria Kaszczak (Miasto Gorlice), 4. Anna Zabawa (Starostwo Powiatowe Gorlice).
Mężczyźni do 45 lat: 1. Jarosław Górski (Starostwo Powiatowe Gorlice), 2. Adam Potocki (Starostwo Powiatowe Chrzanów), 3. Cezary Jaks (    Urząd Miasta i Gminy Skępe), 4. Paweł Sarek (Urząd Miar Kielce), 5. Adrian Sakowicz (Powiat Nysa), 6. Zbigniew Madziar (Warszawa Białołęka).
Mężczyźni +45: 1. Jerzy Kiedrowicz (Gmina Suchy Las), 2. Zbigniew Chodkowski (Starostwo Powiatowe Pułtusk), 3. Wiesław Fościak (Powiat Nysa), 4. Andrzej Gorący (Straż Miejska Łódź), 5. Andrzej Karpowicz (Gmina Suchy Las), 6. Andrzej Bochenek (Gmina Biecz).
Mikst: 1. Danuta Chylicka / Zbigniew Chodkowski (Starostwo Powiatowe Pułtusk), 2. Anna Noworyta / Adam Potocki (Starostwo Powiatowe Chrzanów), 3. Magdalena Lelonek / Paweł Sarek (Urząd Miar Kielce), 4. Maria Gubała / Jarosław Górski (Starostwo Powiatowe Gorlice), 5. Ewa Wojciechowska / Tadeusz Przybycień (Miasto Gorlice), 6. Magdalena Burdzińska / Jerzy Kiedrowicz (Gmina Suchy Las).
 
Speedbadminton:
Kobiety do 45 lat: 1. Magdalena Lelonek (Urząd Miar Kielce), 2. Halina Drąg (Gmina Uście Gorlickie), 3. Danuta Chylicka (Urząd Gminy Czernikowo), 4. Beata Bugno (Miasto Gorlice), 5. Marta Ziaja (Miasto Gorlice), 6. Marta Orlewska (Starostwo Powiatowe Gorlice).
Kobiety +45: 1. Marta Puchajda (Miasto Gorlice), 2. Maria Gubała (Starostwo Powiatowe Gorlice), 3. Anna Zabawa (Starostwo Powiatowe Gorlice).
Mężczyźni do 45 lat: 1. Paweł Sarek (Urząd Miar Kielce), 2. Jarosław Górski (Starostwo Powiatowe Gorlice), 3. Cezary Jaks (Urząd Miasta i Gminy Skępe), 4. Jacek Grabarz (Urząd Miasta Kraków), 5. Adrian Sakowicz (Powiat Nysa) i Krzysztof Szadkowski (Miasto Gorlice).
Mężczyźni +45: 1. Jerzy Knot (Miasto Gorlice), 2. Andrzej Karpowicz (Gmina Suchy Las), 3. Jerzy Kiedrowicz (Gmina Suchy Las), 4. Andrzej Gorący (Straż Miejska Łódź), 5. Wiesław Fościak (Powiat Nysa) i Jozef Macejovsky (Miasto Bardejov).

Badminton:
Kobiety do lat 45: 1. Magdalena Lelonek (Urząd Miar Kielce), 2. Danuta Chylicka (Urząd Gminy Czernikowo), 3. Halina Drąg (Gmina Uście Gorlickie), 4. Marta Ziaja (Miasto Gorlice), 5. Marta Orlewska (Starostwo Powiatowe Gorlice), 6. Patrycja Wachol (Warszawa Białołęka).
Kobiety +45: 1. Anna Zabawa (Starostwo Powiatowe Gorlice), 2. Marta Puchajda (Miasto Gorlice), 3. Maria Gubała (Starostwo Powiatowe Gorlice), 4. Maria Kaszczak (Miasto Gorlice).       
Mężczyźni do 45 lat: 1. Jarosław Górski (Starostwo Powiatowe Gorlice), 2. Paweł Sarek (Urząd Miar Kielce), 3. Zbigniew Dolata (Poseł na Sejm RP, Gniezno), 4. Krzysztof Szadkowski (Miasto Gorlice), 5. Krzysztof Wachowicz (Starostwo Powiatowe Gorlice), 6. Marek Stawarz (Powiat Poznański).
Mężczyźni +45: 1. Adam Bunio (Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba), 2. Andrzej Gorący (Straż Miejska Łódź), 3. Jerzy Knot (Miasto Gorlice), 4. Marek Bugno (Starostwo Powiatowe Gorlice), 5. Andrzej Karpowicz (Gmina Suchy Las), 6. Jan Adamczyk (Starostwo Powiatowe Gorlice).   
Mikst: 1. Marta Orlewska / Jarosław Górski (Starostwo Powiatowe Gorlice), 2. Magdalena Lelonek / Paweł Sarek (Urząd Miar Kielce), 3. Zbigniew Dolata / Katarzyna Dolata (Biuro Poselskie, Gniezno), 4. Anna Zabawa / Krzysztof Wachowicz (Starostwo Powiatowe Gorlice), 5. Marta Ziaja / Jerzy Knot (Miasto Gorlice), 6. Beata Modzelewska / Adrian Sakowicz (Powiat Nysa).           

Strzelectwo:
Kobiety: 1. Urszula Poznańska (Gmina Gorlice), 2. Maria Gubała (Starostwo Powiatowe Gorlice), 3. Monika Pic (Gmina Gorlice), 4. Marta Puchajda (Miasto Gorlice), 5. Gabriela Filipek (Starostwo Powiatowe Gorlice), 6. Marta Ziaja (Miasto Gorlice).   
Mężczyźni: 1. Pavol Petric (Miasto Bardejov), 2. Miroslaw Hricenak (Miasto Bardejov), 3. Jacek Grabarz (Urząd Miasta Kraków), 4. Jerzy Knot (Miasto Gorlice), 5. Juraj Pangrac (Miasto Bardejov), 6. Volodymyr Mandryk (Miasto Kałusz).       

Siatkówka plażowa: 1. Starostwo Powiatowe Nysa, 2. Urząd Gminy Czernikowo, 3. Starostwo Powiatowe Nowy Sącz I, 4. Gmina Gorlice, 5. Miasto Gorlice I, 6. Warszawa Białołęka.

Pływanie:
Kobiety do 45 lat: 1. Magdalena Lelonek (Urząd Miar Kielce), 2. Magdalena Burdzińska (Gmina Suchy Las), 3. Danuta Chylicka (Urząd Gminy Czernikowo), 4. Patrycja Wachol (Warszawa Białołęka), 5. Halina Drąg (Gmina Uście Gorlickie), 6. Marta Orlewska (Starostwo Powiatowe Gorlice).
Kobiety +45: 1. Maria Gubała (Starostwo Powiatowe Gorlice)
Mężczyźni do 45 lat: 1. Krzysztof Szadkowski (Miasto Gorlice), 2. Tomasz Chorąży (Gmina Suchy Las), 3. Paweł Sarek (Urząd Miar Kielce), 4. Michał Orłowski (UMiG Skępe), 5. Mariusz Duszowicz (Miasto Gorlice), 6. Krzysztof Wachowicz (    Starostwo Powiatowe Gorlice).
Mężczyźni +45: 1. Andrzej Karpowicz (Gmina Suchy Las), 2. Juraj Pangrac (Miasto Bardejov), 3. Witold Kochan (Miasto Gorlice), 4. Andrzej Gorący (Straż Miejska Łódź).

Klasyfikacja na najwszechstronniejszą zawodniczkę:
1. Magdalena Lelonek (Urząd Miar Kielce), 2. Maria Gubała (Starostwo Powiatowe Gorlice), 3. Danuta Chylicka (Urząd Gminy Czernikowo), 4. Marta Puchajda (Miasto Gorlice), 5. Anna Zabawa (Starostwo Powiatowe Gorlice), 6. Marta Orlewska (Starostwo Powiatowe Gorlice), 7. Halina Drąg (Gmina Uście Gorlickie), 8. Beata Modzelewska (Starostwo Powiatowe Nysa), 9. Marta Ziaja (Miasto Gorlice), 10. Patrycja Wachol (Warszawa Białołęka), 11. Magdalena Burdzińska (Gmina Suchy Las), 12. Anna Noworyta (Starostwo Powiatowe Chrzanów), 13. Ewa Wojciechowska (Miasto Gorlice), 14. Anna Lesiak (Starostwo Powiatowe Gorlice), 15. Maria Kaszczak (Miasto Gorlice), 16. Gabriela Filipek (Starostwo Powiatowe Gorlice), 17. Beata Bugno (Miasto Gorlice), 18. Elena Volckovova (Miasto Bardejov), 19. Urszula Poznańska (Gmina Gorlice), 20. Katarzyna Dolata (Biuro Poselskie, Gniezno).    

Klasyfikacja na najwszechstronniejszego zawodnika:
1. Jarosław Górski (Starostwo Powiatowe Gorlice), 2. Paweł Sarek (Urząd Miar Kielce), 3. Cezary Jaks (UMiG Skępe), 4. Jerzy Knot (Miasto Gorlice), 5. Adrian Sakowicz (Starostwo Powiatowe Nysa), 6. Andrzej Karpowicz (Gmina Suchy Las), 7. Krzysztof Szadkowski (Miasto Gorlice), 8. Andrzej Gorący (Miasto Łódź), 9. Zbigniew Chodkowski (Starostwo Powiatowe Pułtusk), 10. Jerzy Kiedrowicz (Gmina Suchy Las), 11. Zbigniew Dolata (    Poseł RP, Gniezno), 12. Zbigniew Madziar (Warszawa Białołęka), 13. Adam Potocki (Starostwo Powiatowe Chrzanów), 14. Juraj Paneraj (Miasto Bardejov), 15. Krzysztof Wachowicz (Starostwo Powiatowe Gorlice), 16. Wiesław Fościak (Starostwo Powiatowe Nysa),  17. Michał Orłowski (UGiM Skępe), 18. Marek Bugno (Starostwo Powiatowe Gorlice), 19.  Jacek Grabarz (Urząd Miasta Kraków), 20. Pavol Petric (Miasto Bardejov) i Tomasz Chorąży (Gmina Suchy Las)

Punktacja zespołowa:
1. Miasto Gorlice, 2. Starostwo Powiatowe Gorlice, 3. Urząd Miar Kielce, 4. Urząd Gminy Suchy Las, 5. Warszawa Białołęka, 6. Starostwo Powiatowe Nysa, 7. Miasto Bardejov, 8. Urząd Gminy Czernikowo, 9. Urząd Miasta i Gminy Skępe, 10. Starostwo Powiatowe Pułtusk.
 

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z zawodów autorstwa Piotra Gajdy.

 

 

Dodaj na Wykop Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Facebook
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
 
Miasto Turystyka Przedsiębiorczość Dla mieszkańca
Urząd Miejski Urząd Miejski
w Gorlicach

Rynek 2, 38-300 Gorlice
tel.: 18 35 36 200
fax: 18 35 51 212
e-mail: um@um.gorlice.pl

Mapa serwisu
Lokalizacja Co warto zobaczyć? Zamówienia publiczne Moje miasto Władze miasta
Historia Gdzie przenocować? Informacje, statystyka Telefony w UM Rada miasta
Mapa miasta Jak dojechać? Nieruchomości Inwestycje Wydziały UM

 

X

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.
Więcej informacji odnośnie plików cookies.

*Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne.